FlowCAD EDA Software für PCB, FPGA, Package und ASIC Design FlowCAD

OrCAD PCB Design Flow

OrCAD PCB Design
OrCAD Capture i PCB Editor
Linia produktów OrCAD oferuje profesjonalne rozwiązanie do projektowania obwodów drukowanych od firmy Cadence Design Systems za rozsądną cenę. Oprogramowanie PCB formy Cadence jest praktycznie skalowalne co pozwala na łatwą migracje z linii OrCAD do linii profesjonalne Allegro. Jest to możliwe ponieważ de fecto OrCAD i Allegro bazują na dokładnie tym samym programie z tym, że linia Allegro jest wyposażona w znacznie więcej funkcjonalności niezbędnych do projektowania bardzo szybkich układów cyfrowych, układów o dużej skali miniaturyzacji oraz układów projektowanych automatycznie przy pomocy autorouterów.

Program OrCAD PCB Designer Professional jest flagowym produktem w linii OrCADa, zawiera następujące moduły:

Wszystkie wyżej wymienione moduły są zebrane w jedną licencję, tak aby użytkownik miał do dyspozycji kompletne środowisko do projektowania PCB

Program może być dodatkowo rozbudowany o moduły takie jak opcja CIS czy PSpice

OrCAD pozwala na stosunkowo korzystne cenowo rozpoczęcie pracy ze środowiskiem w 100% zgodnym z linią Allegro, co pozwala nie niezwykle łatwe przejście do tej bardziej zaawansowanej linii bez żadnych konwersji czy ponoszenia nakładów na szkolenie użytkowników.

OrCAD PCB Designer Lite OrCAD PCB Designer Standard OrCAD PCB Designer Professional Alegro PCB Designer Allegro PCB Global Route Environment Option Allegro PCB Design Planning Option Allegro PCB Analog RF Option Allegro PCB Miniaturization Option Allegro PCB High Speed Option Allegro PCB Team Design Option
Wszystkie produkty linii OrCAD i Allegro są projektowane pod kątem efektywności, obiektywnej ergonomii i prostoty użycia.